Zakład Gospodarki Komunalnej w Dębnicy Kaszubskiej Sp. z o.o.

Szanowni klienci,

Sytuacja związana z zagrożeniem epidemiologicznym (koronawirus) zmienia się dynamicznie, trzeba śledzić komunikaty co kilka godzin. Liczba zachorowań szybko rośnie. Skala problemu znacząco wpłynęła na pracę naszego Zakładu. Ograniczamy bezpośredni kontakt z klientem. W związku z tym dokonujemy odczytów wodomierzy radiowych, gdyż jego obsługa nie wymaga wejścia do lokalu, natomiast odbiorcy, którzy nie posiadają takiego wodomierza zostają obciążani fakturami szacunkowymi, oczywiście gdy już wszystko wróci do normy zostaną rozliczeni na podstawie rzeczywistego zużycia.
Zgodnie z zaleceniami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej zobowiązani jesteśmy nieprzerwanie w trybie 24/7 zapewniać wodę, która jest szczególnie w tym bardzo trudnym okresie Nam niezbędna. Pracownicy dokonują nadzoru nad całą siecią wodno-kanalizacyjną by sprostać tym oczekiwaniom.
Prosimy o dokonywanie systematycznie wpłat albowiem od nich zależy dalsze funkcjonowanie Zakładu i możliwość zabezpieczenia świadczenia usług w powyższym zakresie.
Jednocześnie prosimy również Państwa o kontaktowanie się z nami w przypadku zauważenia przerw w dostawie wody.
Numery kontaktowe:
Dział rozliczeń – Jadwiga Lejczak – 59 844 54 27 kom. 503 029 057
Dział techniczny – Grzegorz Stencel – 59 844 54 26 kom. 500 218 570

Życzę wszystkim zdrowia i wytrwałości w tym trudnym okresie.

Anna Kurzawa-Gerczak
Prezes Zarządu