Zakład Gospodarki Komunalnej w Dębnicy Kaszubskiej Sp. z o.o.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Dębnicy Kaszubskiej Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 1
76-248 Dębnica Kaszubska

59 813 12 11 sekretariat@zgkdebnicakaszubska.pl

NIP 839 308 76 10    Regon 220752445   KRS 0000332067

 

Prezes Zarządu
mgr Anna Kurzawa-Gerczak

tel. 59 844-54-24
e-mail: prezes@zgkdebnicakaszubska.pl

Główny Księgowy
Dorota Leończyk
tel. 59 844-54-29
e-mail: gl.ksiegowa@zgkdebnicakaszubska.pl

Kierownik Oczyszczalni ścieków i sieci wod.-kan.
Grzegorz Stencel
tel. 59 844-54-26
e-mail: g.stencel@zgkdebnicakaszubska.pl

Kierownik Gospodarki Odpadami
Paula Kowalewska
tel. 59 844-54-25
e-mail: p.kowalewska@zgkdebnicakaszubska.pl

Główny specjalista ds. technicznych
Joanna Kaczmarek
tel. 59 844-54-28 kom. 512 503 325
e-mail: j.kaczmarek@zgkdebnicakaszubska.pl ; zgk.debnica@gmail.com

Inspektor ds. Księgowości i płac
Elżbieta Kapciak
tel. 59 844-54-29
e-mail: e.kapciak@zgkdebnicakaszubska.pl

Inspektor ds. Obsługi klienta i windykacji
Lucyna Zydel
tel. 59 844-54-27
e-mail: l.zydel@zgkdebnicakaszubska.pl